Objednejte za 999 Kč a získejte DÁREK+ DOPRAVU ZDARMA !

Sáčky z bublinky

Sáčky z Bublinky, Bublinkové sáčky, Sáčky z bublinkové fólie

Víte že, bublinková fólie, byla vynalezena v roce 1957 americkým inženýrem Alfrédem Fieldingem a švédským vynálezcem M. Chavannesem původně jako 3D tapeta? 3D tapeta se sice neujala, ale tito dva pánové si nakonec bublinku nechali patentovat, založili společnost "Sealed Air" a bublinkovovou fólii (v USA známou jako bubble wrap) začali vyrábět. 

V současné době je oblíbená bublinka jedním z nejčastěji používaným obalem v přepravě. Chrání před poškozením, stejně jako před prachem, vlhkostí, otřesy a dokonce i hlukem nebo mrazem. Současně se jedná o velmi lehký materiál, který nezvyšuje hmotnost přepravovaného výrobku. Bublinková fólie se krásně přizpůsobí každému tvaru. V neposlední řadě bublinkovou fólii miluje každé dítě, které ocení její hebkost, měkkost a zvuk praskajících bublinek. Bublinkové fólie jsou prostě boží. :)

Polyetylenové bublinkové fólie najdou široké využití v každém eshopu, prodejně, balírně nebo květinářství. Bublinku mají v oblibě také stěhovací firmy, ale i výrobci nábytku či kuchyňských linek, domácích spotřebičů a elektroniky. Balené předměty většinou stačí zabalit jednou vrstvou bublinky. U skel a zrcadel se používají vrstvy dne nebo tři. Pytlíky / sáčky vyráběné z bublinkové fólie pak mívají dvě nebo tři vrstvy standardně, proto úplně stačí jeden sáček na jeden výrobek.

Bublinkové sáčky

Sáčky z bublinky (bublinkové fólie) známé také jako Bublinkové sáčky nebo Protinárazové Sáčky nebo Bezpečnostní Sáčky / Bezpečnostní Obálky se vyrábějí z dvojité fólie s bublinkami. (kruhovými útvary vyplněnými vzduchem). Bublinky vyplněné vzduchem uzavřené v pružné folii jsou perfektní ochranou produktu proti otřesu, nárazu, rozmačkání, promrznutí, ušpinění...  Proto jsou bublinkové sáčky ideální pro přepravu např. parfémů, elektroniky, svítidel, lustrů. Bublinku lze použít také pro balení a zasílání živých květin v květináčích protože bublinka spolehlivě ochrání nejen před poškozením, zničením, ale také promrznutím.

Bublinkové sáčky se vyrábějí s bublinkami nejčastěji o průměru 1 cm. Fólie je buď dvouvrstvá (bublinky uzavřené z jedné strany hladkou fólií) nebo třívrstvá (bublinky uzavřené ze dvou stran hladkou fólií). Výroba těchto fólií se mohou být klidně i v barevných variacích. Nejčastěji se ale používá čirá /transparentní  bublinková fólie. 

Pro zasílání drobných předmětů se využívají bublinkové sáčky nebo bublinkové obálky. Bublinkové obálky  mají často další  vnější vrstvu z papíru, která je  položena na vnitřní vrstvě z bublinkové fólie. Bublinkové sáčky jsou obvykle bez papírového přebalu. Tyto sáčky najdou uplatnění při balení zboží, které by mohlo být poškozeno během přepravy uvnitř větší zásilky. (např. papírové krabice) Nicméně i tyto bublinkové sáčky lze použít jako vnější obal zásilky, například můžeme na bublinkový sáček jednoduše nalepit adresní štítek se jménem zákazníka a zásilku takto předat přepravci nebo odeslat bezpečně Českou poštou. Z bublinkového sáčku je najednou bublinková obálka. Bublinkové sáčky mívají obvykle klopu, která může být opatřena samolepícím pruhem a nebo bez tohoto lepícího proužku. Klopa na sáčku se slouží k zahnutí a zalepení obsahu uvnitř sáčku.

sacek z bublinky

Pokud Vám bude doručeno zboží z vašeho oblíbeného eshopu a bude zabaleno v bublinkovém sáčku, můžete ho po  opatrném vybalení znovu použít až budete potřebovat něco odeslat poštou.  Pokud by byl bublinkový sáček po vybalení zboží  roztrhaný pořád ho lze využít jako vycpávku nebo jako tlumič nárazů. Opakovaným používáním obalů budete šetřit přírodu.

Pokud sháníte bublinkové sáčky, prosím klikněte v levém menu na kategorii BUBLINKOVÉ SÁČKY-OBÁLKY. Nabízíme bublinkové sáčky po jednotlivých kusech i ve velkých ekonomických baleních s dopravou zdarma pravděpodobně za úplně nejnižší cenu na českém Internetu.

www.SuperObaly.cz